Hoşgeldiniz!

Amacım

Yapması pratik ve masrafsız, yemesi lezzetli, tarifi kolay neşeli yemekleri; bir araya gelinen sofraları keyifli maceralara dönüştüren anıları bu sitede sizlerle paylaşmaktır. Öte yandan çocuk dostlarıma ve kendini her daim çocuk hissedenlere, masallarla sunumlar hazırlamak ve heyecanımı da siz okurlarıma aktarmaktır.

Öte yandan e-mağazam aracılığıyla da sizlere Huli Hanım tatlarını sunmak, sevdiklerinize unutulmaz biricik Huli Hanım masalları hediye etmenizi sağlamak, düzenlediğim yaratıcı kurslar ve size özel organizasyonlarla da hayallerinizi yakalamanıza yardımcı olmaktır.

Hikayem

Huli çocukluğumda ağabeyimin bana taktığı bir isim ama gerçek “huliler” kimdir dediğimde işte o anda blogumun hikayesi de oluştu , bu sürprizi ilk yazımda ele alıyorum!

Ben kimim?

Gerçek adım Hülya Aras, mühendisim, şu an çalıştığım şirkette farklı bölümlerde farklı ülkelerde deneyimler kazanmış bir yöneticiyim.

Teşekkürlerim!

Blog yazarlığına başlamamda beni destekleyen eşim Uğur Aras ve çocuklarım Gizem ve Erdem’e; yazı yazma konusunda beni yüreklendiren Turuncu Yeşil Koçluk firmasının sahibi profesyonel koçum Kemal Başaranoğlu’na ; logomu tasarlayan sevgili yeğenim Beliz Ertenan’a, logomu ölümsüzleştiren Deniz Uludağ’a , yeni maceralara atılmama yardımcı olan Eren Eyüboğlu’na, mutfak sanatları akademisinde bana heyecanını aktaran eğitmen Sercan Karabulut’a ; web sitesinde teknik konularda bana yol gösteren arkadaşım Ahmet Bilgilioğlu’na ; masalın şifreleri atölyesinde ufkumu genişleten Masal Curricula’nın sahibi Tuvana Gülcan’a, tasarlayıp ürettiği kahramanlarla hikayelerime renk katan Şengül ve Bingül kardeşlere; Nilüfer seramik atölyesinde beni eğiten ve yönlendiren değerli hocam Serkan Önder’e, Cafe 7. Odada bize yaratıcı yazarlık konusunda deneyimlerini aktaran Sayın Hakan Akdoğan’a…ve yazdıklarımı beğenip takip ederek bana yazma azmi veren siz sevgili okurlarıma sonsuz teşekkürler!

 

“Hoşgeldiniz!” için 4 yorum

  1. Başarılarının devamı dileğiyle seni kutluyorum.. çok çok öpüyorum..😃😃

  2. Guzel bir yil ve benim icin de bir oyku dilerim.Bence buyuklere de masallar olmali.Sevgiyle,neseyle,saglikla ve Aydinlik gunlerde kurulan nice guzel sofralara..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir