Bugün benim doğum günüm

Yeni maceralara yolculuk

Ben bir blog sayfasıyım. Yazarım beni bundan tam 365 gün önce açtı. Kendisi bu konularda çok usta olmasa da meraklı birisidir. Bu blogdan sizlere neşeli yemek maceralarını aktarmak niyetiyle başladığı bu yolculukta siz değerli okuyucularının beğenileri ile ilk yılını geride bıraktı.

İlk başlarda içinden geldiği gibi anlattığı hikayeleri sizlere daha da beğendirebilmek için masalın şifreleri eğitimi aldı, masallar denedi, sizlerin özendirmesi ve geri dönüşleri onun için çok motive edici oldu.Aylar geçtikçe yazım dilini daha da geliştirmek için yaratıcı yazarlık atölyesine başladı. Hocalarının da teşviki ile bir türlü cesaret edemediği kitap yazma konusunda da ilerlemeler yaşandı.

Bana kayıt ettiği  masalların içinden Pıtır ve Pıtırcık Ege Turunda yazı dizisini derledi ve ilk masal kitabını yazdı. Adını da “Çocuklara Masallar, Büyüklere Tarifler” koydu. Şimdilerde onu basacak bir yayınevinden yanıt bekliyor.

Geçen zaman içinde benim  sayfalarıma renk katmak için çeşitli yarışmalar düzenledi. Derken buna çeşitli etkinlikler ve e-mağazamdan çeşitli hizmet ve ürünler eklendi.

Sizlerin bana artarak devam edecek ilgisi yazarım için çok önemli.

Huli Hanım karakteri bir marka olma yolunda Türk Patent Enstitüsünde tescil bekliyor. Yakında gururla hayata geçecek.

Projeler ilgi çektikçe medya kanallarında televizyon ve dergiler tarafından da ilgi görmeye başladı.

Bu geçen bir yılın istatistiklerine bakacak olursak tam 6360 takipçim olmuş bu ilk yılımda 🙂

Tam 12937 kez ziyaret edilmişim. Beni direkt tıkladığınız gibi, sosyal medyadan, internet aramalarınızdan ve başka blogların sayfalarının tavsiyeleri ile bulmuşsunuz 🙂

Türkiyeden olduğu gibi yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızdan ve yabancılardan da takipçilerim bir yıl içinde artarak çoğaldı 🙂

Okuyucularımın en çok beğendiği konulara gelince çeşit çeşit

İşte bu yıl dönümünü sizlerle kutlamak için yazarımın bugüne özel bir fikri var. Önümüzdeki yeni maceralara var mısınız hep birlikte yelken açmaya?

Tüm yukarıdaki  rakamlar içinde beni sürekli takip eden 892 takipçim var. Bu sayıyı artırmak için sizlerin yardımıyla bir etkinlik yapmak istiyoruz.

Yarın Pazar günü gece 24:00 a kadar vaktiniz var. Ne mi yapacaksınız ? En az 3 arkadaşınızı bana abone yaptıracaksınız? Nasıl mı?  www.hulisfunnyfoodadventure.com adresime  girip abone olacaklar. Sizin yaptırdığınızı nasıl bileceğiz? Basit: yorum kısmında bu sayfanın altına kimleri abone yaptığınızı yazarak belgeleyin, artan abone sayısı ile birlikte şansınızı artırın. Ne kazanacaksınız?

1- İlk eyleme geçen yani ilk  8 yorumun sahipleri en az 3 kişiyi abone yaptığınızı belirtin, arkadaşlarınız abone olduğunda yazarım  size ve onlara yani 32 kişiye önümüzdeki hafta Cumartesi çok özel bir parti düzenleyecek.

2-Sonraki 9 yorum geldiğinde her üç yeni abone ve onu tavsiye eden kişi dahil 4 kişi için  adlarının kahraman olarak içinde geçtiği bir öykü ve çok özel bir yemek tarifi hediye ediyoruz. Toplam 9 yeni öykü ile blogumuz şenlenecek adınız da ölümsüzleşecek.

3-Gece 24:00 olmadan 3+3 abone daha yapan sonraki 2 kişiye  ve abonelerine de toplam 8 adet dikiş seti hediye vereceğiz.

Toplamda 19 yorumdaki  en az 3 er kişi abone olduğunda siz ve abone yaptığınız arkadaşlarınız ödül kazanacaksınız. Harika değil mi? Haydi hemen başlayın çevrenize tavsiyeye…

“Bugün benim doğum günüm” için 2 yorum

  1. Canım kızım
    Yazıların,yemeklerin,buluşların,uğraşlarının hepsi çok mükemmel, çok başarılı.. Seni kutluyorum,başarılarının uzun yıllar devam etmesini diliyorum..
    Çok çok öpüyorum..
    Amcam…

  2. Tebrik ederim.Bol şans olsun…Dolu dolu bir hayat için isteklerinde başarılar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir